Menüü

Teaduslikult tõestatud

Kohandatud vastavalt operatsiooni tüübile

Üks kapsel päevas

FitForMe

Usume iga inimese elukvaliteedi parandamisse. FitForMe’s aitame inimesi, kes liiguvad bariaatrilise kirurgia kaudu parema elukvaliteedi poole. Teeme seda pakkudes teaduslikult välja töötatud toidulisandeid, mis on kohandatud erinevate bariaatriliste operatsioonide jaoks.

Lähtume teadusest

FitForMe ei tooda lihtsalt vitamiinilisandeid. Meid kannustab kirg tervise ja uusimate teaduslike arengute vastu. Usume, et tervislik eluviis on mõeldud kõigile. Meie tooted on arendatud koostöös teadlaste ja meditsiinitöötajatega üle maailma. Arendame ja täiustame oma tooteid pidevalt uusimate teaduslike avastuste põhjal. Teadusuuringutest on hästi teada, et maost möödajuhtimise operatsiooni läbinud inimestel on keeruline omastada piisavalt vajalike vitamiine ja mineraalaineid. Just kõik need vitamiinid ja mineraalid hoiavad meid end tervena ja aitavad vormis püsida!

Täielik pühendumine

Pärast operatsiooni võib süüa vaid väikeseid koguseid. See tähendab väiksemat kaloritarbimist, mille tulemuseks on kaalulangus, aga paralleelselt omastab organism ka vähem toitaineid. Puuduste täiendamiseks ja tervise toetamiseks on vajalik igapäevane toidulisandite tarbimine.

Oleme pühendunud teile ning teie ja te tervis on meile prioriteet number üks, mistõttu pakume esmaklassilisi toidulisandeid parima teenindusega.

FitForMe aitab teil tervena püsida ning aitame teid selles igas etapis.

Meie meeskond

Oleme alati valmis vastama kõikidele teie küsimustele. FitForMe aitab pärast bariaatrilist protseduuri teil saavutada võimalik parim elukvaliteet. Omalt poolt pakume teaduslikult välja töötatud vitamiine, mis on kohandatud erinevate maovähendus operatsioonide jaoks. Küsimuste korral võtke meiega julgelt ühendust!