Menüü

Teaduslikult tõestatud

Kohandatud vastavalt operatsiooni tüübile

Üks kapsel päevas

Spetsiaalselt bariaatriliste protseduuride läbijatele välja töötatud toidulisandid, mis on loodud koostöös arstide ja teadlastega.

Külastage FitForMe teadusliku uuringu lehte.

Tervishoiutöötajana teate, et pärast kehakaalu langetamise operatsiooni on patsientidel raske vitamiine ja mineraalaineid piisavalt omastada. Seetõttu on FitForMe alates 2009. aastat välja töötanud toidulisandeid aitamaks patsiente, kes on läbinud bariaatrilise protseduuri. FitForMe toidulisandites on annustatavad vitamiinid ja mineraalid kohandatud vastavalt bariaatriliste patsientide vajadustele

Meie missioon

Maailmas kasvab iga-aastaselt rasvumisega kaasuvate haiguste all kannatavate inimeste arv. Kooskõlas selle kasvuga tehakse iga aastaselt rohkem ja rohkem bariaatrilisi protseduure. Need toimingud aitavad inimestel märkimisväärselt kaotada kaalu ja parandada nende elukvaliteeti. Tervislikum eluviis on aga pärast bariaatrilist operatsiooni ülioluline ning siin tulevadki teadlikult mängu vitamiinid ja mineraalained, mis on üliolulised organismi jätkusuutlikus talitluses.

FitForMe toidulisandid on mõeldud patsientidele, kes on läbinud bariaatrilise või metaboolse kirurgia. Meie peamine prioriteet on toetada patsiente pärast operatsioone vajalike toidulisanditega, mis on välja töötatud koos teadlastega järgides spetsiifilisi toitumisvajadusi.

Meie missiooniks on parandada bariaatriliste patsientide elukvaliteeti. Teeme seda tuues inimesteni maailma juhtivaid toidulisandid, mis on teaduslikult tõestatud, ohutud ja tõhusad ning kohandatud igat tüüpi bariaatriliste operatsioonide jaoks.

Teaduslikult tõestatud

Kõik meie tooted on välja töötatud ajakohaste teaduslike uuringute põhjal. Näiteks: WLS Forte’i efektiivsust võrreldes tavaliste multivitamiinidega uuriti ja tõestati Arnhemi Rijnstate’i haiglas läbiviidud uuringuga, milles osalesid patsiendid, kes olid läbinud bypass operatsiooni. Sarnaselt leiti mitmes uuringus ka WLS Optimumi efektiivsust efektiivsust sleeve’i patsientide mikrotoitainete seisundile. Järeldus: FitForMe WLS-i multivitamiinid on toitainevaeguse ennetamisel tõhusamad, võrreldes tava koostisega multivitamiinidega.

Kõik meie uuringud ja kirjandus ning me toidulisandite väljatöötamine ja arendamine on leitav meie uuringute veebisaidilt.

Arendamine on igikestev protsess

Oma toodete igapäevaseks täiustamiseks viib FitForMe pidevalt läbi nii sise- kui välisuuringuid toodete tõhususe ja kliendikogemuse kohta. Tulemusi rakendatakse tootearenduses, koostöös ja klientide teadvustamises.
Meie enda kliiniliste uuringute ja uue kirjanduse ülevaate põhjal optimeerisime hiljuti WLS Forte, WLS Optimumi ja WLS Maximumi toiteväärtust. Seetõttu suurendasime toidulisandites sisalduvate vitamiinide ja mineraalainete annuseid kohandades neid veelgi enam vastavalt toitumisvajadustele pärast erinevaid tüüpe bariaatrilisi protseduure.

Küsimused ja kontakt

Kui soovite rohkem teada saada toodete kohta, võtke meiega ühendust.