Menüü

Teaduslikult tõestatud

Kohandatud vastavalt operatsiooni tüübile

Üks kapsel päevas

Iga edu valem peidab endas saladust. FitForMe järgib alati uusimaid teaduslikke arenguid ja kasutab ainult parimaid koostisosi. Koos kirega tervise edendamisse tagab see kvaliteetse toote. Lugege selle kohta rohkem allpool.

Teaduslik perspektiiv

Meie teaduslikud uuringud on läbi viidud koostöös Madalmaades asuva Rijnstate’i haiglaga Arnhemis. Alates 2017. aastast alustasime ka rahvusvaheliste teadusuuringutega. Arvame, et meie uuringute tulemused on bariaatriliste toidulisandite pidevaks täiustamiseks väga olulised.

Toodetud Hollandis

Kvaliteetse toote tagamiseks toodetakse kõiki meie toidulisandeid Hollandi mainekate ettevõtete poolt. Antud ettevõtted järgivad ettenähtud valitsuse seadusi ja regulatsioone ja neil on vajalik kvaliteedisertifikaat.

Kergesti imenduv

Toidulisandid on koostisainete kvaliteedi poolest väga erinevad. FitForMe toidulisandid on koostatud ainult parimatest koostisainetest, mida inimkeha kergesti omastab.

Allergeenivaba

Kvaliteetne toidulisand ei põhjusta allergilisi reaktsioone. Pürgime teadlikult selle suunas, et hoida toidulisandid allergeenidevabad. Peaaegu kõik FitForMe toidulisandid ei sisalda laktoosi, pärmi, gluteeni, sünteetilisi lõhnu, värve ja maitseid.

Spetsiaalne pakend

Eelistame pakkida peaaegu kõik oma tabletid ja kapslid spetsiaalsetesse blisterpakenditesse ehk termovormitud plastikust valmistatud õõnsustesse. Pakend pakub kaitset hapniku, niiskuse, valguse ja bakterite eest, olles ühtlasi ka väga hügieenilised. Toidulisandite puhul, mis ei vaja blisterpakendeid kasutame käepäraseid ja hermeetiliselt suletud purke.